Τηλ 210-5222864 - 210-5222813  e-mail : info@ssem.gr Fax 2105234806

home image

10.09.2009 - ANAKOIΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ


ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
Γ΄ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 8, ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ: 2105222813 – 2105222864
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο 4, ΑΘΗΝΑ 10/9/2009


Συνάδελφοι,

Μετά από την καταμέτρηση των σταυρών της 14/5/2009, εκλέγονται οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται ως Τακτικά μέλη οι:

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΜΟΥΡΓΗ ΑΝΝΑ από την Δ.Α.Κ., οι ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ από την ΔΗ.ΣΥ.Ε., οι ΡΗΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ από την Σ.Ε.Σ. και ο ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ από τη ΔΗ.ΚΙ.


Ως Αναπληρωματικά μέλη εκλέγονται οι:

ΚΑΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΥΤΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ από την Δ.Α.Κ., οι ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΣΚΑΛΤΣΑ ΒΑΝΑ, ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ από την ΔΗ.ΣΥ.Ε., οι ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ , ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ από την Σ.Ε.Σ. και ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ από την ΔΗ.ΚΙ.



Για την Εξελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται ως Τακτικά μέλη οι :

ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ, ΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ από την Δ.Α.Κ. και ο ΜΠΑΣΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ από την ΔΗ.ΣΥ.Ε.

Και ως Αναπληρωματικά μέλη οι :

ΑΖΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ και ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ από τη Δ.Α.Κ. και η ΣΠΑΖΟΚΟΙΛΗ ΕΛΕΝΗ από την ΔΗ.ΣΥ.Ε.



Για το Τ.Ε.Α.Π.Ε.Τ.Ε. εκλέγονται ως Τακτικό μέλος ο : ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και ως Αναπληρωματικό μέλος ο : ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ από τη Δ.Α.Κ.

Ο.Σ.Τ.Ο.Ε.


Από τη Δ.Α.Κ. εκλέγονται

Τακτικά μέλη

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΜΟΥΡΓΗ ΑΝΝΑ, ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΚΑΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΥΤΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΖΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΖΙΟΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΘΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΟΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Μάκης), ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΟΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ, ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΠΙΖΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ, ΣΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικά μέλη

ΧΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΠΛΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΠΟΡΟΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΑΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΣΑΛΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΤΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΣΑΧΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΡΩΤΕΚΔΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΑΖΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΜΑΝΘΟΣ, ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.



Από τη ΔΗ.ΣΥ.Ε εκλέγονται

Τακτικά μέλη

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΣΚΑΛΤΣΑ ΒΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ, ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΝΕΣΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΜΕΤΣΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ, ΑΓΟΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Αναπληρωματικά μέλη

ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ-ΦΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΒΙΤΣΑ ΒΑΣΩ, ΝΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ, ΒΑΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΠΑΝΟΥΣΗ ΝΕΛΛΗ, ΣΦΥΡΑΚΗ – ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ – ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΛΗ, ΔΡΑΜΗ ΕΦΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΜΑΛΕΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΣΓΟΥΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΙΑΠΙΛΗ ΜΙΡΑΝΤΑ, ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΦΑΝΗΣ, ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ.

Από τη Σ.Ε.Σ. εκλέγονται

Τακτικά μέλη

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΑΤΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΒΛΑΧΟΥ ΛΑΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ, ΡΗΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΧΩΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΑ, ΜΑΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ.

Αναπληρωματικά μέλη

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΠΟΠΗ, ΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΔΡΟΣΟΥ-ΖΑΛΑΜΙΧΑ ΛΟΥΛΑ, ΕΨΙΜΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΖΑΦΕΙΡΙAΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΑ, ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΒΟΥΛΑ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Από τη ΔΗ.ΚΙ. εκλέγονται

Τακτικά μέλη

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΓΚΑΤΖΗΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ.

Αναπληρωματικά μέλη

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ-ΚΟΥΒΕΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΖΑΪΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ, ΠΑΠΑΣΥΜΕΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ.

Ε.Κ.Α.

Από τη Δ.Α.Κ. εκλέγονται:

Τακτικά μέλη

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΥΤΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΝΔΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΛΑΤΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Αναπληρωματικά μέλη

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΙΟΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΜΠΟΡΟΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΠΛΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΣ, ΣΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ.

Από τη ΔΗ.ΣΥ.Ε.

Τακτικά μέλη

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΛΑΓΓΟΥΡΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΝΟΥΣΗ ΝΕΛΛΗ, ΣΚΑΛΤΣΑ ΒΑΝΑ.

Αναπληρωματικά μέλη

ΒΙΤΣΑ ΒΑΣΩ, ΔΡΑΜΗ ΕΦΗ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΕΥΣΤΑΥΘΙΟΥ-ΚΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΑΡΙΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΜΑΛΕΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ.

Από τη Σ.Ε.Σ.

Τακτικά μέλη

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΡΗΓΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ.

Αναπληρωματικά μέλη

ΕΨΙΜΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΠΟΠΗ, ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ.

Από τη ΔΗ.ΚΙ.

Τακτικά μέλη

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ.

Αναπληρωματικά μέλη

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΦΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Ο Πρόεδρος Αντωνόπουλος Αθανάσιος

Τα μέλη
Γκρέμος Λεωνίδας
Μποσίνη - Δρακουλάκου Πηνελόπη
Τσουβαλαδάκης Ιωάννης
Τσουραπά Μαρίνα